Odrobine histori Moto Zauro Music

Dawno, dawno temu, grupa pasjonatów motocykli z Ostrowieckiego klubu motocyklowego MC zapragnęła zorganizować szeroko pojętą imprezę dla międzynarodowej Braci Motocyklowej... a co od razu GRUBO :) . Pierwszy raz zagraliśmy w 2008 roku. Impreza wypaliła??? Wypaliła!!! jednak to za mało powiedziane. Od samego początku stworzyliśmy niesamowitą atmosferę i klimat Zlotu Motocyklowego co się zowie. Z roku na rok przybywało gości oraz gwiazd z najwyższej muzycznej półki. Między innymi grali dla nas; KSU, BIG CYC, T-LOVE, KOBRANOCKA, ŁYDKA GRUBASA KAT SEDES THE BILL i wielu innych. 
Najsławniejsza parada. Od samego początku parada na Święty Krzyż skupia setki motocyklistów i rozciąga się na wiele kilometrów. Wiara w Brać motocyklową- tą co z nami i tą co pozostaje w naszej pamięci łączy we wspólnej pielgrzymce. 
Wielu gości odwiedza nas od samego początku. Pamiętając iż co roku dajemy z siebie 107% Ideą imprezy to: Motocykliści ponad podziałami. Wasze bezpieczeństwo i dobra zabawa to nasz priorytet.
To dzięki Wam Siostry i Bracia stworzyliśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez motocyklowych.Jak co roku do zobaczenia w Bałtowie w pierwszy weekend sierpnia.Filmy przeslane przez Asie i Dawida MZM 2022


Moto Zauro Music 2017
Polska Times

Moto Zauro Music w obiektywie Polska Times. 

Moto Zauro Music 2019
Ostrowiec Swietokrzyski naszemiasto

Ostrowiec Świętokrzyski w 2019 roku odwiedził naszą imprezę. 

  • Autor zdjęć Anna Śledzińska
    Ostrowiec Świętokrzyski nasze miasto Autor zdjęć Anna Śledzińska

My na Youtube

Parada w 2019 - ostatnia przed pandemia. W tym roku wielki powrót na Św Krzyż